امور مشترکین

امور مشترکین (سایر قسمتهای سامانه)

نکته

در این قسمت از سایت امکاناتی که به نحوی با مشترکینی که دارای حساب کاربری در سامانه آموزشی می باشند وجود دارد.

ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در دوره

افزایش تقاضای آموزش در سازمانها و موسسات این نوع آموزش منجر به ارتقای سطح علمی و مهارت پرسنل و کارکنان با توجه به الگوهای یادگیری نوین می شود. با این روش آموزش کارکنان را استاندارد سازی می کنند. و همچنین کمکی است ﺑﻪ ﺑﺎزآﻣﻮزی ﻧﻴﺮوﻫﺎی ﺷﺎﻏﻞ ﺑﺮای ﺳﺎزﮔﺎر ﺷﺪن ﺑﺎ ﺗﺤﻮﻻت ﻧﻮﻳﻦ ﻛﺎری و‬ ﺟﻠﻮﮔﻴﺮی از ﺑﻴﻜﺎری.

با ورود به صفحه ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در دوره، مسئولین آموزش هر شرکت می توانند نفرات خود را در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز ایران ثبت نام و در دوره ها شرکت دهند.

این بخش تنها باید توسط مسئولین آموزش تکمیل گردد، لذا کارکنان محترم جهت ثبت نام و یا حضور در دوره ای مورد نظر خود می بایست به واحد آموزش خود مراجعه نمایند.

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز

تکنولوژی مورد استفاده در نرم افزار Flash سال‌هاست که آرزوی علاقمندان به داشتن اطلاعات با اینترفیسی پویا ورای مرزهای پیشین HTML را بر روی وب به حقیقت رسانده است. این نرم افزار بدنبال تلاش‌های شرکت Macromedia و هم اکنون Adobe شرکت پیشتاز در ارائه تکنولوژی‌های برتر وب به عنوان برترین نرم افزار در رده خود شناخته می‌شود، قسمت های از این وب سایت و همچنین محتوای ارائه شده در سامانه آموزشی شرکت ملی گاز ایران از تکنولوژی فلش جهت ارائه بهتر و همچنین تعامل بیشتر بین کاربر و دروس و محتواهای قرار داده شده در سایت، استفاده شده است. لذا جهت نمایش این قسمت ها ابتدا نیاز است در صورت نصب نبودن فلش پلیر آن را با توجه به مرورگر مورد استفاده نصب نمائید و همچنین تعدادی از دروس نیز (برای مثال دوره ICDL) با استفاده از نرم افزار Adobe Director تهیه شده که برای اجرای آن باید افزونه Adobe Shockwave Player بر روی مرورگر نصب گردد.
مرورگر پیشنهادی ما برای اجرای سریع تر سامانه، مرورگر فایرفاکس می باشد.
در این قسمت از وب سایت می توانید آخرین نسخه از نرم افزارهای ذکر شده را دانلود نمائید.

آشنایی اجمالی با فرآیندهای صنعت گاز

فرآیندهای گاز از چهار قسمت اصلی تشکیل می شود، که عبارتند از اکتشاف، پالایش، انتقال و توزیع که واحد دیسپچینگ مسئولیت مدیریت و هماهنگی بین بخش های مذکور را بر عهده دارد. در این قسمت عملیات فوق به صورت شماتیک نشان داده شده و هر قسمت حاوی فیلم کوتاهی است که کاربر با مشاهده آن با فرآیندهای هر قسمت آشنا خواهد شد.