ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در دوره

ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در دوره (ویژه مسئولین آموزش)

نکته

این بخش تنها توسط مسئولین واحد آموزش هر استان تکمیل می گردد. لطفاً از پر کردن شخصی آن خوداری نمائید.

راهنما:

 • دریافت فایل اکسل

  ابتدا در صورتی که تاکنون برای کارکنان خود اقدام به دریافت نام کاربری و کلمه عبور نکرده اید در انتهای همین صفحه بر روی کلید دریافت فایل اکسل جهت ثبت نام پرسنل در سامانه کلیک کنید. و در صورتی که کارکنان شما دارای حساب کاربری می باشند، جهت ثبت نام آنها در دوره های آموزشی موجود بر روی سامانه بر روی کلید دریافت فایل اکسل جهت حضور پرسنل در دوره های آموزشی کلیک کنید.

 • تکمیل کردن فایل اکسل

  پس از دریافت فایل اکسل مربوطه اقدام به تکمیل کردن فیلدهای آن جهت ثبت نام پرسنل خود نمائید. لازم به ذکر است که در حال حاضر فقط برای نفرات رسمی و قراردادی شرکت ملی گاز ایران نام کاربری و کلمه عبور صادر خواهد گردید. (مابقی نفرات جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام در سامانه، لطفاً با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایند)
  سعی کنید تمام فیلدهای مربوط به یک شخص را تکمیل و از خالی گذاشتن فیلدهای نام، نام خانوادگی، شماره پرسنلی و شماره موبایل خودداری نمائید.

  نمونه ای از فایل اکسل جهت ثبت نام نفرات بمنظور دریافت نام کاربری و کلمه عبور:

  نمونه ای از فایل اکسل بمنظور معرفی نفرات برای حضور در دوره های آموزشی:

  سعی کنید تمام فیلدهای مربوط به یک شخص را تکمیل و از خالی گذاشتن فیلدهای شماره پرسنلی و کد دوره خودداری نمائید.

  نکته: مشخصات ذکر شده در جداول بالا واقعی نمی باشد.

 • ارسال اطلاعات

  پس از تکمیل فایل اکسل و ذخیره آن، می بایست فایل مربوطه را به همراه مشخصات ارسال کننده از طریق فرم مقابل برای انجام امور مربوطه برای ما ارسال نمائید.

  در هنگام تکمیل فرم مقابل سعی شود تمام فیلد ها به درستی و با دقت پر شود. لازم به ذکر است این فرم تنها از طریق واحد آموزش هر استان می بایست تکمیل و ارسال شود و کارمندان سایر بخش ها جهت پیگیری برای ثبت نام باید به واحد آموزش محل کار خود مراجعه نمایند.

  در فرم مقابل لطفاً پس از وارد کردن مشخصات فردی در قسمت نوع فایل اکسل ارسالی گزینه مناسب را با توجه به فایل تکمیل شده انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی کلید Browse… فایل اکسل تکمیل شده را آپلود نمائید.

  پس از اتمام مراحل ذکر شده، بر روی کلید ارسال در انتهای فرم کلیک نمائید، در صورت انجام صحیح مراحل شما با پیغام “پیام شما با موفقیت ارسال شد. پس از بررسی نتیجه به شما اعلام خواهد گردید. با تشکر.” مواجه خواهید شد.

 • ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در دوره

  پس از ارسال اطلاعات واحد آموزش ستاد با بررسی فایل دریافت شده و در صورت نبودن مشکل برای کارکنان حساب کاربری ایجاد کرده و یا کارکنان را در دوره های مشخص شده ثبت نام خواهد نمود.

  لازم به ذکر است برای ایجاد ارتباط و اطلاع رسانی با واحد آموزش هر استان از اطلاعات ارسال شده فرم مقابل استفاده خواهد شد، لذا در تکمیل آن دقت نمائید. همچنین در صورت تکمیل فیلد شماره تماس در فایل اکسل، اطلاعات مربوط به حساب کاربری برای کارکنان نیز پیامک خواهد گردید.

نام و نام خانوادگی

محل کار

سمت سازمانی

شماره پرسنلی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

شماره همراه

انتخاب گزینه مورد نظر
درخواست نام کاربری و کلمه عبوردرخواست ثبت نام در دوره

بارگذاری فایل اکسل

پیام شما

کد امنیتی

captcha